Oferta - Maginus Club

Idź do spisu treści

Menu główne:

Dzień urodzin jest szczególnym wydarzeniem w życiu każdego człowieka. To wyjątkowa okazja do radosnej zabawy. Jedyny taki dzień w roku, w którym obchodzimy swoje święto. Warto o tym pamiętać. Nie pozwól aby ten wyjątkowy dzień wyglądał tak samo jak każdy inny w roku. Zapraszamy do wspólnego świętowania w Maginus Club.


Tylko u nas masz tak szeroki wybór atrakcji klubowych. Od dyskoteki, karaoke poprzez gry zręcznościowe i konsolowe a skończywszy na tradycyjnym bilardzie czy piłkarzykach. Pamiętaj. Liczba gości nie wpływa na cenę imprezy. Nie musisz martwić się, że impreza zruinuje Twoją kieszeń. Maginus Club jest najtańszym miejscem w Puławach na zorganizowanie dużej imprezki urodzinowej. W przeciwieństwie do małego wypadu na pizzę, imprezka w Maginus Club długo pozostaje w pamięci uczestników zabawy. Po latach jest co powspominać.


Wszyscy uczestnicy imprezy bezpłatnie korzystają z atrakcji znajdujących się w lokalu, do których zalicza się:
·         Sala taneczna z profesjonalnym sprzętem wizualno – nagłaśniającym
(lasery, LED-owe efekty świetlne, stroboskop, zadymiacz).
·         Gry sportowe ( mini koszykówka, bilard, dart, cymbergaj)
·         Symulatory sportowe (samochodowe, motocyklowe)
·         Gry arcade (tekken, virtua fighter, soul calibur)
·         Gry stolikowe

Nie stawiamy warunków dotyczących poczęstunku. U nas można skonsumować wcześniej przygotowane i przyniesione przez rodzica kanapki jak i zamówioną pizzę. Do tego celu udostępniamy specjalnie przygotowane miejsca przy stolikach. Bezpłatnie zapewniamy białą zastawę ( talerzyki, kubeczki, łyżeczki, chusteczki).

Lokal zawsze wynajmujemy na wyłączność, co gwarantuje kameralną atmosferę przyjęcia!!!

Masz pewność, że nikt z zewnątrz nie będzie zaczepiał bawiących się osób oraz nie będą narażeni na wysłuchiwanie wulgaryzmów dobiegających z sąsiednich stolików. 

Po skończonej zabawie nie musisz martwić się o sprzątanie całego bałaganu.
Nasz personel zrobi to za Ciebie.
Atrakcyjna oferta cenowa umożliwia dobranie optymalnego czasu
oraz wariantu zabawy.
Szczegóły w cenniku. 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego