opcje dodatkowe - Maginus Club

Idź do spisu treści

Menu główne:

Cennik

Opcje dodatkowe

Fontanna i kolumna do napojów
Wspaniała zabawa dla dużych i małych. Bardzo praktyczne urządzenia, które sprawią, że dzieciaki chętniej piją zdrowsze niegazowane soki lub napoje. Ponadto, dzieci nie mają kłopotu z napełnianiem kubeczków. Wystarczy podejść do fontanny lub kolumny a kubek sam napełni się sokiem lub napojem. Nic się nie rozlewa. Kolorowe podświetlenie fontanny przyciąga wzrok każdego uczestnika imprezy
.

10 zł / impreza

Zaproszenie. Posiadamy dwa rodzaje zaproszeń. Ogólne oraz tematyczne na imprezy: Horror Party, Neon Party, piłkarskie oraz Star Wars

0,80 zł / szt.

Pamiątkowe zdjęcie

Grupowe zdjęcie wszystkich uczestników imprezy. Doskonała pamiątka, która pozwoli na długo zachować wspomnienia z imprezy. Na zakończenie spotkania, każdy z uczestników dostaje pamiątkowe zdjęcie.

1,40 zł / szt.

Pakiet podstawowy. W skład pakietu wchodzi: wykonanie tatuażu, malowanie paznokci lakierem neonowym oraz malowanie twarzy farbami fluo. Farby świecą w świetle uv.

45 zł / impreza

1.

Tatuaż brokatowy
Bardzo efektowny sposób zdobienia ciała. Wykonany jest na bazie specjalnego kleju oraz brokatu.
Tatuaż brokatowy utrzymuje się do 10 dni. Do usunięcia tatuażu wystarczy wacik zwilżony mleczkiem do demakijażu. Tatuaż może być wykonany w wersji UV
( świetnie prezentuje się w świetle UV, które włączane jest podczas dyskoteki).

5zł / mały

7 zł / duży

2.

Tatuaż imprezowy

Jest to w pełni zmywalny tatuaż wykonywany specjalnymi atestowanymi farbami do malowania ciała.
Farby wykonane są na bazie wody i nakładane za pomocą aplikatora. Po skończonej imprezie tatuaż w łatwy sposób można usunąć za pomocą wody z mydłem.
Tatuaż imprezowy może być wykonany na twarzy.

25 zł / impreza

3.

Tatuaż tymczasowy

Różni się od tatuażu imprezowego trwałością oraz stosowanymi farbami. Tatuaż tymczasowy utrzymuje się na ciele do 6 dni. Zanika w naturalnym procesie łuszczenia naskórka. Łatwy do usunięcia przy pomocy alkoholu. Tatuaże mogą być wykonane zarówno kolorowe jak i całe czarne
Duży wybór wzorówmały
3 zł / osoba

duży
5 zł / osoba

4.

Tatuaż UV
Tatuaż wykonywany jest specjalnymi farbami, które świecą pod wpływem światła UV. Niesamowita atrakcja podczas dyskoteki.

4 zł / osoba

5.

Malowanie twarzy

Doskonały sposób na zwiększenie atrakcyjności imprezy. Twarz malowana jest specjalnymi, przetestowanymi dermatologicznie farbami firmy Snazaro. Farby produkowane są na bazie wody, więc są łatwe do usunięcia.
Wystarczy tylko woda, mydło i w prosty sposób mozna pozbyć się malowidła.

6 zł / osoba

6.

Malowanie włosów
Decydując się na tę opcję sprawisz, że impreza Twojego dziecka stanie się kolorowa i jeszcze bardziej odlotowa. Na pewno na długo pozostanie w pamięci każdego uczestnika. Włosy malowane są specjalnymi farbami w sprayu. Są w pełni zmywalne. Po skończonej imprezie wystarczy szamponem umyć głowę a po farbie nie będzie śladu.

7 zł / osoba

7.

Wypożyczenie gadżetów imprezowych.
W prosty sposób możesz uatrakcyjnić imprezę urodzinową. Na czas trwania urodzin uczestnicy imprezy otrzymują kolorowe peruki, kapelusze, okulary imprezowe. Istnieje możliwość pomalowania paznokci specjalnym lakierem UV. Lakier świeci w świetle UV, które włączane jest podczas dyskoteki.

10 zł / impreza

8.

Foto CD
Usługa Foto CD obejmuje wykonanie zdjęć z imprezy oraz ich archiwizację na płycie CD. Zdjęcia z imprezy nagrane na płytę CD są doskonałą pamiątką. Osobna płyta z fotkami sprawi, że nie zaginą w gąszczu zdjęć zapisanych na dysku komputera. Płytę można pożyczyc rodzinie, znajomym lub innym uczestnikom imprezy.

5 zl / płyta

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego